''Novi magistri i prvostupnici'', Novi list, 7. 2. 2014.

PROMOCIJA
SVEČANOST NA TEHNIČKOM FAKULTETU

Novi magistri i prvostupnici

Četvrta ovotjedna promocija na Tehničkom fakultetu  * Foto: V. KARUZARIJEKA » Na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci jučer je održana svečana promocija studenata koji su završili diplomski i stručni studij strojarstva te diplomski i preddiplomski studij brodogradnje. Čestitajući studentima na uspješno okončanom studiju dekan prof. dr. Goran Turkalj istaknuo je kako se nada da će im razdoblje provedeno na fakultetu, unatoč svim problemima na koje su tijekom studija nailazili, ostati ipak u lijepoj uspomeni.
    – Smatram da smo vam pružili mogućnost stjecanja adekvatnih inženjerskih znanja i vještina te, stoga, vjerujem da ćete uspješno rješavati probleme na koje ćete nailaziti u svojoj profesionalnoj karijeri ili, pak, tijekom nastavka školovanja na našim studijima, kazao je dekan.
    Svečanim činom promocije i završetkom diplomskog studija strojarstva zvanje magistar inženjer strojarstva stekli su: Ivan Šamanić, Lovro Štic, Tina Babić, Oleg Celić, Goran Jerbić, Anton Kocijel, Igor Mrak, Dean Pavlović, Miran Jurković, Anja Mujkanović i Lovro Tokić, dok je završetkom diplomskog studija brodogradnje zvanje magistar inženjer brodogradnje stekao Ivan Petrović. Završetkom preddiplomskog studija brodogradnje zvanje prvostupnik inženjer brodogradnje stekli su: Goran Tomić, Ivana Bakavić, Margarita Hiržin, Marijan Jelenčić, Radovan Brkić, Vedran Buljat, Matej Gljušćić, Bojan Kocijan, Ana Milardović, Jasmin Rojnić, Dino Santaleza, Sanja Slavić, Davor Slijepčević, Goran Šuper, Danijel Teković i Grgo Jerat, a završetkom stručnog studija strojarstva zvanje prvostupnik inženjer strojarstva stekli su: Sven Košćak i Luka Peroš. (I. Š. K.)