''Promovirani magistri i inženjeri građevinarstva'', Novi list, 28. 2. 2014.

GRAĐEVINSKI FAKULTET  SVEČANOST U POVODU ZAVRŠETKA STUDIJA 72 STUDENATA

Promovirani magistri i inženjeri građevinarstva

Studij je završila četvrta generacija magistara inženjera građevinarstva, a istovremeno je promovirana i posljednja generacija predbolonjskog dodiplomskog studija građevine

Ingrid ŠESTAN KUČIĆ

Promovirani magistri inženjeri i diplomirani inženjeri  građevinarstva  * Foto: I. TOMIĆRIJEKA » Na Građevinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci jučer je održana svečana promocija četvrte generacije magistara inženjera građevinarstva, njih 62 koji su studij završili tijekom prošle godine, a istovremeno je promovirana i posljednja generacija kandidata koji su sa uspjehom završili pred-bolonjski dodiplomski studij građevinarstva. Naglašavajući kako su u protekla četiri desetljeća predbolonjske, dodiplomske studije završila 1.354 diplomirana inženjera i 1.431 inženjer građevinarstva, dekanica prof. dr. Aleksandra Deluka Tibljaš najavila je kako će se od jeseni jučerašnji kandidati moći, osim na doktorski studij, upisivati i na poslijediplomski specijalistički studij »Građevinarstvo u okvirima europske regulative« koji je nedavno akreditiran.

Završetkom sveučilišnog diplomskog studija Građevinarstvo zvanje magistar inženjer građevinarstva stekli su: Matija Pintarić, Ivan Bilobrk, Zlatko Hrvatin, Marina Peruško, Ira Mureta, Andrea Brnić, Lovel Baričić, Marija Kosić, Goran Petričić, Tomislav Badurina, Franko Kučan, Marin Bajčić, Koana Macan, Vedrana Jugovac, Dino Vodopija, Petar Požarić, Sean Ramić, Tamara Debeuc, Oskar Mendica, Tomislava Golik, Dunja Tintor, Tonči Španjol, Boris Jerković, Tonka Stenek, Vanja Jelenić, Slobodan Đorđević, Domagoj Mataija, Ivan Zgrabljić, Ivana Popov, Davor Travalja, Damir Turković, Tino Bertoša, Martina Princip, Josip Brkić, Angela Šimičević, Marko Hranilović, Alen Nadarević, Anamarija Jović, Mario Vuković, Martina Klarić, Kristijan Vičević, Barbara Frlan i Iva Močibob, a s pohvalom isti su studij završili: Filip Vidović, Ante Dabo, Andrea Grbac, Lea Grgurić, Maja Eraković, Branko Kalanj, Nataša Višković, Ivanja Pranjić i Maja Radišić. S velikom pohvalom studij su završili: Ivana Matić, Iva Cindrić, Boris Štimac, Petra Butorac, Olja Barbir, Sanja Basara, Martin Zidarić i Tanja Ćelap, a s najvećom pohvalom Nina Čeh i Ivan Žigo.
    Završetkom sveučilišnog dodiplomskog studija građevinarstva zvanje diplomirani inženjeri građevinarstva stekli su: Vid Matić, Emanuela Vraneković, Jasmina Jany, Filip Sertić, Goran Stanišić, Dražen Červar, Tomislav Vukić, Mario Vrban, Jurica Piškur i Neven Škropeta.