Šahovski turnir na Kampusu
Petak, 14.03.2014.

petak, 14. ožujka 2014.

Odjel za matematiku Sveučilišta u Rijeci organizira šahovski turnir, koji će u sklopu Dana otvorenih vrata sveučilišnih Odjela, biti održan 8. travnja 2014. s počekom u 14 sati u prostoriji 360 zgrade sveučilišnih Odjela na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, Ulica Radmile Matejčić 2, Rijeka.
Sustav natjecanja je švicarski sustav od 5 kola; tempo je 15 minuta po igraču, a pehari će biti dodijeljeni za prva 3 mjesta. Zatvaranje turnira i proglašenje pobjednika bit će u 17 sati.
Prijaviti se mogu studenti i djelatnici visokoškolskih ustanova u Rijeci, kao i članovi alumni kluba Odjela za matematiku. Vaše prijave možete slati na e-adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript zaključno s 31. ožujka 2014.