O intelektualnom vlasništvu
Srijeda, 16.04.2014.

srijeda, 16. travnja 2014.
Povodom obilježavanja Svjetskog dana intelektualnog vlasništva Znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci – STEPRI, u suradnji s Uredom za transfer tehnologije Sveučilišta u Rijeci od 23. do 25. travnja 2014. organizira niz kratkih predavanja na temu intelektualnog vlasništva. Sudionici na predavanjima imat će priliku informirati se o važnim aspektima intelektualnog vlasništva kroz teoriju i primjere iz prakse.
Pojam intelektualnog vlasništva sve se više koristi na sveučilištima i u industriji te se svima preporučuje informiranje o mogućnostima koje pruža odgovarajuća upotreba intelektualnog vlasništva. Predavanja su namijenjena predstavnicima malih i srednjih poduzeća i svim fizičkim osobama zainteresiranim za ovo područje.

Mjesto održavanja je Znanstveno-tehnologijski park na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.
Više informacija o rasporedu predavanja i načinu prijave možete pronaći