''Studij upravljanja poslovnim uspjehom'', Novi list, 18. 4. 2014.

EKONOMSKI FAKULTET

Studij upravljanja poslovnim uspjehom

RIJEKA » Ekonomski fakultet Sveučilišta u Rijeci otvara novu generaciju poslijediplomskog specijalističkog studija »Upravljanje poslovnim uspjehom«. Riječ je o studiju koji je namijenjen menadžerima s iskustvom koji osjećaju potrebu nadograditi svoja znanja, kompetencije i vještine neophodne za napredovanje, a osmišljen je kao kombinacija ekonomije, menadžmenta i psihologije; menadžment s poznavanjem ekonomske logike i psihologije upravljanja.
    Kriteriji za upis su završen sveučilišni diplomski studij u trajanju od četiri godine, najmanje tri godine radnog iskustva i poznavanje engleskog jezika. Studij će se realizirati kroz četiri semestra, a po završetku se stječe naziv sveučilišni specijalist upravljanja poslovnim uspjehom.
(I.Š.K.)