Održana 65. sjednica Senata
Utorak, 29.04.2014.

utorak, 29. travnja 2014.
Na 65. redovitoj sjednici Senata Sveučilišta u Rijeci, održanoj danas na sveučilišnom Kampusu izabran je novi prorektor za poslovanje prof. dr. sc. Jože Perić, sadašnji dekan Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, Opatija. Novoizabrani će prorektor stupiti na dužnost 1. lipnja 2014. godine. Uloga novoga prorektora od iznimne je važnosti, jer se Sveučilište nalazi pred velikim valom investicija.
Potvrđen je i izbor prof. dr. sc. Tomislava Rukavine za dekana Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci. U zvanje redovitoga profesora u trajnome zvanju potvrđen je prof. dr. sc. Dean Crnković s Odjela za matematiku, a u naslovno zvanje redovitoga profesora na razdoblje od 5 godina prof. dr. sc. Petar Pervan s Odjela za fiziku.
Ostale točke usvojene su prema slijedu dnevnoga reda.