Obavijest studentima o potpisivanju ugovora o dodjeli stipendija za izvrsnost

Poštovane studentice i studenti, dobitnici stipendija za izvrsnost,

obavještavamo vas da je započelo potpisivanje ugovora o dodjeli stipendija za izvrsnost i obavljat će se do srijede, 11. lipnja 2014. godine.

Molimo studente/ice
Akademije primijenjenih umjetnosti,
Građevinskog fakulteta,
Odjela za biotehnologiju,
Odjela za informatiku,
Odjela za matematiku i
Odjela za fiziku da ugovore dođu potpisati od srijede, 4. lipnja 2014. u Rektorat Sveučilišta u Rijeci, Trg braće Mažuranića 10, u  vremenu od 12:00 do 15:30 sati (3. kat desno – prostorija broj 3).

Studenti/ice Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, Pravnog, Tehničkog, Medicinskog, Ekonomskog i Pomorskog, Filozofskog i Učiteljskog fakulteta ugovore potpisuju od četvrtka, 5. lipnja 2014. g. u uredima za studente matičnih fakulteta, prema uredovnom radnom vremenu.

Ako student ne pristupi potpisivanju ugovora u navedenom razdoblju, smatrat će se da odustaje od ostvarenog prava na stipendiju za izvrsnost.

Ako je student spriječen, može kod javnog bilježnika opunomoćiti osobu koja će umjesto njega potpisati ugovor.

Dobitnici stipendija za izvrsnost