Obavijest Centra za studije
Srijeda, 04.06.2014.

srijeda, 4. lipnja 2014.

Centar za studije Sveučilišta u Rijeci obavještava studentice i studente dobitnike stipendija za izvrsnost da će se od 4. do 11. lipnja 2014. potpisivati ugovori o dodjeli stipendija. Studenti Akademije primijenjenih umjetnosti, Građevinskog fakulteta i svih sveučilišnih odjela moraju se javiti od 12 do 15.30 sati u sobu br. 3 na 3. katu Rektorata, Trg braće Mažuranića 10, a studenti svih ostalih fakulteta u studentske referade svojih fakulteta, prema njihovom radnom vremenu.

Studentice i studenti:

Akademije primijenjenih umjetnosti
Građevinskog fakulteta
Odjela za biotehnologiju
Odjela za fiziku
Odjela za informatiku i
Odjela za matematiku

potpisuju ugovore kod Virne Car u sobi br. 3. na 3. katu Rektorata Sveučilišta u Rijeci, Trg braće Mažuranića 10, Rijeka
u vremenu od 12 do 15.30 sati.

Studentice i studenti:

Ekonomskog fakulteta
Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu
Filozofskog fakulteta
Medicinskog fakulteta
Pomorskog fakulteta
Pravnog fakulteta
Tehničkog fakulteta i
Učiteljskog fakulteta

potpisuju ugovore u studentskim referadama svojih fakulteta, prema njihovim radnom vremenu.

Važno!
Ako student ne pristupi potpisivanju ugovora najkasnije do srijede, 11. lipnja 2014., smatrat će se da odustaje od ostvarenog prava na stipendiju za izvrsnost!
Ako je student spriječen, može kod javnog bilježnika opunomoćiti osobu koja će umjesto njega potpisati ugovor.