antiSTIGMA: Stani uz mene!
Srijeda, 11.06.2014.

srijeda, 11. lipnja 2014.
U okviru antiStigma tjedna i kampanje za destigmatizaciju duševnih bolesti Stani uz mene,  studentice i studenti riječkog sveučilišta svojim su se potpisima simbolički obvezali ne stigmatizirati osobe koje boluju od duševnih bolesti. Podršku kampanji svojim potpisom dala je i prorektorica Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Neveka Ožanić.

alt

Pozivamo cjelokupnu riječku akademsku zajednicu da nam se pridruži na ostatku programa tijekom tjedna (u nastavku) i time da svoj doprinos smanjenju stigme mentalnih bolesti. Pozivamo i cjelokupnu širu javnost, sve zainteresirane građane, da nam se pridruže u ovoj kampanji u daju svoj doprinos destigmatizaciji osoba koje boluju od duševnih bolesti, kao i poboljšanju njihova standarda liječenja i kvalitete života.

Sve dodatne informacije o kampanji i aktivnostima, možete pratiti na adresi:
www.facebook.com/stani.uz.mene, a za sve ostale upite, prijedloge ili informacije slobodni se obratiti se na Igoru Salopeku, koordinatoru kampanje na e-adrese: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript  ili  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .