Natječaj Sveučilišta u Rijeci, lipanj 2014.
Utorak, 17.06.2014.

SVEUČILIŠTE U RIJECI, Trg braće Mažuranića 10, raspisuje

1. za prijem u radni odnos na neodređeno puno radno vrijeme na:
A) položaj I. vrste – voditelj računovodstva (m/ž – 1 izvršitelj) na Rektoratu Sveučilišta;
Uvjeti: sveučilišni diplomski studij (VSS prema ranije važećim propisima) društvenog smjera, polje ekonomije, 3 godina radnog iskustva od čega najmanje godinu dana na računovodstvenim poslovima u sustavu visokog obrazovanja, poznavanje rada na računalu.
B) radno mjesto III. vrste - stručni referent (m/ž – 1 izvršitelj) u Tehničkoj službi za poslove održavanja zelenih površina, šetnica i okoliša;
Uvjeti: SSS – poljoprivredni tehničar, 1 godina radnog iskustva.
C) radno mjesto III. vrste – stručni referent (m/ž – 1 izvršitelj) u Tehničkoj službi za tehničke poslove;
Uvjeti: SSS - odgovarajućeg usmjerenja, 1 godina radnog iskustva

2. za prijem u radni odnos na određeno puno radno vrijeme na:
A) radno mjesto I. vrste – stručni suradnik za odnose s javnošću (m/ž – 1 izvršitelj) u Službi za odnose s javnošću;
Uvjeti: sveučilišni diplomski studij (VSS prema ranije važećim propisima) društvenog smjera, polje novinarstvo najmanje 1 godina radnog iskustva na poslovima iz odnosa s javnošću, visoka razina pismenosti i poznavanje pravopisa hrvatskog jezika, poznavanje 2 strana jezika, poznavanje rada na računalu uključujući programe za administraciju mrežnih stranica.
B) radno mjesto I. vrste – stručni suradnik (m/ž – 1 izvršitelj) u Uredu za međunarodnu suradnju;
Uvjeti: sveučilišni diplomski studij (VSS prema ranije važećim propisima) društvenog/humanističkog smjera, aktivno znanje 2 svjetska jezika, poznavanje rada na računalu, prednost kandidatima s iskustvom rada na programima Europske komisije.
C) radno mjesto III. vrste – administrativni referent (m/ž – 1 izvršitelj) u Službi za studentske poslove na Kampusu;
Uvjeti: SSS društvenog smjera, 1 godina radnog iskustva, poznavanje rada na računalu, prednost kandidatima s iskustvom rada u sustavu znanosti i visokog obrazovanja.
D) radnom mjestu III. vrste – stručni referent (m/ž – 2 izvršitelja) u Tehničkoj službi za nadzor i upravljanje;
Uvjeti: SSS odgovarajućeg usmjerenja, 1  godina radnog iskustva.
E) radnom mjestu IV. vrste – spremačica (m/ž - 3 izvršitelja) u Tehničkoj službi;
Uvjeti: KV

Uz prijavu na natječaj pristupnici su dužni priložiti: životopis, kopiju odgovarajuće svjedodžbe/diplome, kopiju domovnice ili osobne, dokaz o radnom stažu u struci (kopija ugovora o radu, kopija rješenja o rasporedu na radno mjesto i sl.), uvjerenje o nekažnjavanju (samo za 1A).

S pristupnicima koji udovoljavaju formalnim uvjetima natječaja obaviti će se: razgovor, testiranje (za radna mjesta: 1A, 2A, 2B, 2C) te provjera praktičnog rada (za radna mjesta: 1B, 1C i 2D), a o detaljima održavanja pristupnici će biti obaviješteni najmanje pet dana prije održavanja telefonskim putem. Smatra se da je pristupnik koji se ne odazove pozivu povukao prijavu na javni natječaj.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od objave natječaja u Narodnim Novinama.

Prijave s prilozima dostavljaju se na adresu Sveučilište u Rijeci, Trg braće Mažuranića 10, Rijeka s naznakom na koje se radno mjesto pristupnik natječe.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Sveučilište zadržava pravo ne donijeti odluku o odabiru kandidata bez posebnog obrazloženja.

Sveučilište u Rijeci