''Nova generacija magistara prava'', Novi list, 20. 6. 2014.

PROMOCIJA
SVEČANOST NA PRAVNOM FAKULTETU SVEUČILIŠTA U RIJECI

Nova generacija magistara prava

Čestitke za nove magistre prava  * Foto: R. BRMALJRIJEKA » Na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Rijeci održana je svečana promocija nove generacije magistara prava koju čini 70 završenih studenata.
    Čestitavši novim magistrima struke na uspjehu i stečenoj diplomi, dekan prof. dr. Eduard Kunštek poželio im je uspjeh u daljnjem profesionalnom, društvenom i privatnom životu. Svečanom promocijom zvanje magistar prava stekli su: Romina Jovančević, Ana Alerić, Iva Marjanović, Ivana Arapović, Nensi Brmalj, Matea Knežević, Iva Stipaničev, Natali Superina, Dora Jabuka, Marina Žagar, Valentina Kovačić, Ana Meštrović, Iva Kosorčić, Jakov Benazić, Jana Juričić, Luka Tomašić, Monika Turković, Alen Plančić, Iva Šaravanja, Dean Antonović, Ivan Zornada, Neda Narančić Krznar, Nina Vulić, Ivan Soldič, Ena Baričević, Danijela Trgovčić, Irena Katić, Lea Mužić, Nina Narančić, Mia Keranović, Danijel Lučić, Sanela Čeperković, Sanda Gržinić, Josipa Matanić, Maja Gužvić, Marko Prar, Josip Vidolin, Valentina Vrtarić, Branislav Milanović, Darko Smoljan, Ivan Crljenica, Tihana Slivar, Darija Vuleta, Jelena Tomac, Andrea Molnar, Tanija Ćubrilo, Luka Pajić, Antun Matičić, Gorana Radišić, Dinka Dobrović, Petra Gonan, Kristian Starčić, Ivo Hubertus Šimić, Suzana Dejković, Matea Šegina, Ivana Vitasović, Marina Čujec, Karla Jurešić, Marin Dujmić, Ela Filipović, Vladimir Vučković, Tonka Bašić, Lara Zonta, Kristina Samardžija, Boško Karlaš, Nikolina Zrnić, Doris Marković, Kristina Vidušin, Sanela Hadžić i Marina Brkić.