5. Škola održivog razvoja
Četvrtak, 02.10.2014.

četvrtak, 2. listopada 2014.
U suradnji sa Zakladom Sveučilišta u Rijeci te drugim podupirateljima, Udruga za promicanje projektne kulture ''EU klub'' i ove godine organizira edukacijski program ''Škola održivog razvoja'' namijenjen studenticama i studentima Sveučilišta u Rijeci. Zahvaljujući financijskoj potpori Grada Rijeke i Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci, program je besplatan. Edukacija će biti održana 16. i 17. listopada 2014. Prijave se primaju do 6. listopada do 15 sati. Više informacija o Školi i o načinu prijave možete saznati OVDJE.

Projekt ''škola održivog razvoja'' pokrenut je 2009. godine, a proizašao je iz Zakladine edukacije o pripremi europskih projekata ''Znanjem do sredstava, znanjem za Europu'', kao najbolje ocijenjena projektna ideja polaznika. Zaklada od tada podupire ''Školu održivog razvoja'', koja se ove godine održava po peti put.