Natječaj Sveučilišta u Rijeci, listopad 2014.
Četvrtak, 23.10.2014.

SVEUČILIŠTE U RIJECI, Trg braće Mažuranića 10, raspisuje

NATJEČAJ

- za prijem u radni odnos na određeno puno radno vrijeme na radno mjesto I. vrste - stručni suradnik (m/ž - 1 izvršitelj) za administraciju projekata iz područja studija i studenta u Uredu za karijere Sveučilišnog savjetovališnog centra

Uvjeti:
- magistar - VSS prema ranije važećim propisima društvenog smjera,
- 1. godina radnog iskustva,
- poznavanje rada na računalu,
- aktivno znanje engleskog jezika,
- prednost: edukacija ili iskustvo u području savjetovanja

Uz pisanu prijavu na natječaj pristupnici su dužni priložiti: životopis, kopiju diplome i ostale dokumente iz kojih se vidi da kandidat udovoljavanja uvjetima natječaja, kopiju domovnice ili osobne iskaznice, dokaz o radnom iskustvu (kopija ugovora o radu, kopija rješenja o rasporedu na radno mjesto).

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama.

Prijave s prilozima podnose se poštom (preporučeno) na adresu: Sveučilište u Rijeci, Trg braće Mažuranića 10, Rijeka.

S kandidatima koji udovoljavaju formalnim uvjetima natječaja obaviti će se razgovor / testiranje o čemu će pristupnici biti obaviješteni najmanje dva dana prije dana održavanja. Smatra se da je kandidat koji se ne odazove pozivu povukao prijavu na natječaj i više se na smatra kandidatom.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni dostavom odluke o odabiru kandidata.

Sveučilište u Rijeci