Natječaj Sveučilišta u Rijeci
Srijeda, 26.11.2014.

SVEUČILIŠTE U RIJECI, Trg braće Mažuranića 10, raspisuje

NATJEČAJ

1. za prijam u radni odnos na određeno puno radno vrijeme za vrijeme trajanja projekta na:

A) radno mjesto II. vrste – viši tehničar (m/ž – 1 izvršitelj) u Sveučilišnom informatičkom centru

Uvjeti:

- preddiplomski studij tehničkog ili informatičkog smjera
- poznavanje rada na računalu
- poznavanje engleskog jezika,

Opis poslova:

Održavanje web aplikacija, održavanje mrežnih stranica, održavanje informatičkih portalnih rješenja, izrada digitalne arhive i izrada i analiza dizajna i metrike web mjesta.

Uz pisanu prijavu na natječaj pristupnici su dužni priložiti: životopis, kopiju odgovarajuće svjedodžbe i ostale dokumente iz kojih se vidi da kandidat udovoljava uvjetima natječaja, kopiju domovnice ili osobne iskaznice.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od objave natječaja u Narodnim Novinama.

Prijave s prilozima podnose se neposredno ili poštom na adresu: Sveučilište u Rijeci, Trg braće Mažuranića 10, Rijeka.

Osoba koja nije podnijela pravovremenu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj, o čemu joj se dostavlja pisana obavijest.

S kandidatima koji udovoljavaju formalnim uvjetima natječaja obaviti će se razgovor (intervju), o čemu će kandidati biti obaviješteni najmanje dva dana prije dana održavanja. Smatra se da je kandidat koji se ne odazove pozivu povukao prijavu na natječaj i više se ne smatra kandidatom.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni dostavom odluke o odabiru kandidata.

Sveučilište zadržava pravo ne donijeti odluku o odabiru kandidata bez posebnog obrazloženja.

Sveučilište u Rijeci