Graz International Summer School Seggau 2015
Sveučilište u Grazu raspisuje natječaj za prijave u ljetnu školu pod nazivom Graz International Summer School Seggau 2015: "Mijenjajući perspektive: Europa i Amerike"/Shifting Perspectives: Europe and the Americas.

Od 28. lipnja do 11. srpnja 2015. godine u dvorcu Seggau pored Leibnitza, Austrija, održava se Forum za politička, znanstvena, kulturna, gospodarska i socijalna pitanja pod nazivom "Mijenjajući perspektive: Europa i Amerike"/Shifting Perspectives: Europe and the Americas, u organizaciji ureda savezne zemlje Štajerske. Govornici na simpoziju bit će poznate osobe iz austrijskog političkog i javnog života.

Rok prijave: 28. veljače 2015.

Dodatne informacije i mogućnost prijave elektroničkim putem na mrežnim stranicama Geist & Gegenwart, te u službenoj brošuri Graz International Summer School Seggau 2015.

Ova ljetna škola osmišljena je za studente različitih disciplina koji su zainteresirani da prošire svoje znanje o Europi i međunarodnim odnosima. Za učešće  u ljetnoj školi će se dodjeljivati i stipendije, a za sva daljnje pitanja možete se obratiti na sljedeću email adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Facebook stranica:

Kontakt osoba:

Blaž Ploj, prof.lat. in univ.dipl.soc.kult.

GUSEGG - Graz International Summer School Seggau
University of Graz, Austria