Sveučilište u Rijeci je raspisalo natječaje za dodjelu stipendija redovitim studentima Sveučilišta u Rijeci
Četvrtak, 04.12.2014.

Natječaji za dodjelu stipendija redovitim studentima Sveučilišta u Rijeci

Sveučilište u Rijeci objavljuje četiri natječaja za dodjelu stipendija redovitim studentima preddiplomskih sveučilišnih, integriranih, preddiplomskih stručnih, diplomskih sveučilišnih i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci za 2014./2015. ak. god.

Online prijavu na natječaj za stipendije, upotpunjenu kompletnom dokumentacijom, studenti su obvezni obaviti najkasnije do 15. siječnja 2015. do 12.00 sati putem sveučilišnog intraneta – Share Point Portala.

Natječaji se objavljuju za:
STIPENDIJE ZA DIPLOMSKI STUDIJ
STIPENDIJE ZA STEM/IT
Pravo prijave na natječaj za STEM/IT stipendije imaju isključivo oni studenti koji su pri upisu u 2014./2015. ak. g. platili određeni iznos participacije.
STIPENDIJE ZA PODZASTUPLJENE
STIPENDIJE ZA STRANCE
Obrazac izjave

Student se može prijaviti na jedan od ponuđenih natječaja.
Pristupite Share Point portalu Sveučilišta u Rijeci i online prijavi na natječaj klikom na poveznicu PRIJAVA te upisivanjem vlastitog elektroničkog identiteta u sustav ( Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ). Detaljne upute za popunjavanje prijavnog obrasca nalaze se na Share Point portalu.

Obavijest
Studenti Sveučilišta u Rijeci koji se žele prijaviti na natječaj, a nemaju UNIRI račun elektroničke pošte, isti mogu dobiti u informatičkoj službi matične institucije.