Natječaji za stipendije
Petak, 05.12.2014.

petak, 5. prosinca 2014.
Sveučilište u Rijeci objavljuje četiri natječaja za dodjelu stipendija redovitim studenticama i studentima preddiplomskih sveučilišnih, integriranih, preddiplomskih stručnih, diplomskih sveučilišnih i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci za 2014./2015. akademskoj godini.
Online prijavu na natječaj za stipendije, upotpunjenu kompletnom dokumentacijom, studentice i studenti obvezni su obaviti najkasnije do 15. siječnja 2015. do 12.00 sati putem sveučilišnog intraneta – Share Point Portala.

Natječaji se objavljuju za:

STIPENDIJE ZA DIPLOMSKI STUDIJ

STIPENDIJE ZA STEM/IT
Pravo prijave na natječaj za STEM/IT stipendije imaju isključivo oni studenti koji su pri upisu u 2014./2015. akademsku godinu platili određeni iznos participacije.

STIPENDIJE ZA PODZASTUPLJENE
Obrazac izjave
Student se može prijaviti na jedan od ponuđenih natječaja. Pristupite Share Point Portalu Sveučilišta u Rijeci i online prijavi na natječaj klikom na poveznicu PRIJAVA te upisivanjem vlastitog elektroničkog identiteta u sustav ( Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ). Detaljne upute za popunjavanje prijavnog obrasca nalaze se na Share Point portalu.
Studenti Sveučilišta u Rijeci koji se žele prijaviti na natječaj, a nemaju UNIRI račun elektroničke pošte, isti mogu dobiti u informatičkoj službi matične institucije.