Stručna praksa na British International School - plaćena praksa
British International School pruža kvalitentnu edukaciju Engleskog jezika za grupe studenata ili individualnu poduku. U ponudi imaju školske izlete, učenje tijekom praznika/odmora za učenike i studente u našim školama u Londonu, Edinburghu i New Yorku tijekom školske godine uz sate učenja Općeg i/ili Poslovnog engleskog jezika.

British International School nudi obavljanje stručne prakse na nekoliko odjela dajući studentima iz svih dijelova svijeta priliku za primjenu stečenog teorijskog znanja tijekom studija. Tijekom njihove stručne prakse imaju mogućnost rasta i razvoja u timskom okruženju,stjecanje novih znanja te odgovornost u rješavanju organizacijskih problema. Prakse se odnose na područje turizma, prodaje, IT, marketinga, te financija.

Stručna praksa može trajati najmanje 3, a najviše 6 mjeseci.

Prva tri oglasa za praksu su neplaćena, dok je četvrti NOVI gdje se radi o plaćenoj praksi.

Tekst natječaja Programa za obavljanje stručne prakse:

1) Sales Department Internship

2) Tourism Department Internship