''Nova generacija doktora medicine'', Novi list, 21. 2. 2015.

SVEČANOST MEDICINSKI FAKULTET

* Foto: V. KARUZA
            RIJEKA » Na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci jučer je održana svečana promocija nove genaracije doktora medicine koju čini 36 završenih studenata, a diplome su dobili Klara Smolić, Iva Soldo, Marin Soldatić, Ivana Stojanović, Dejan Strahija, Marin Ivan Sušanj, Josip Šabić, Katarina Šalamon, Domagoj Šamarija, Katarina Šarić, Adriana Šemper, Victor Daniel Šimac, Damijan Šimičić, Ante Šokota, Dejan Štrbac, Ivana Šutić, Vera Tomas, Adrian Toplak, Diana Tot, Adrian Trobonjača, Iva Trstenjak, Andrea Varga, Nenad Vidanec, Ana Vretenar, Šejla Vučić, Ivana Vujec, Dorotea Vukelić, Anja Wolfand, Zvonimir Zajec, Nikolina Zrakić, Ana Žaja, Antonija Žanić, Mate Žepina, Matej Mates, Mario Mandušić i Faruk Popaja. (I.Š.K.)