''Novih 36 doktora medicine'', Novi list, 26. 2. 2015.

PROMOCIJA

RIJEKA » Na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci promovirana je nova generacija doktora medicine koju čini 36 završenih studenata: Petra Kezerić, Ana Kocijan, Valerija Kočila, Josip Koren, Lana Kostić, Nina Lanča, Kristina Lončarić, Mia Lončar, Kristina Lovrinović, Miran Lučić, Goran Madžar, Darko Margeta, Tamara Maurović, Mate Mavrić, Lorena Mikelić, Tatjana Mioč, Marin Mličević, Marija Novosel, Jelena Ocvirek, Sven Pal, Valentino Pavišić, Barbara Perušić, Magdalena Pezić, Maja Pin, Tihomir Piškor, Marin Plantak, Andrej Pleše, Laura Prtorić, Nicol Radolović, Dea Ratković, Gregor Roj, Nikolina Ružak, Katarina Sabadi, Viktor Simunović, Katarina Skenderović i Helena Smokrović. (I. Š. K.)