''Promovirana nova generacija magistara'', Novi list, 28. 3. 2015.

MEDICINSKI FAKULTET SVEČANOST ZA SANITARNE INŽENJERE I ORGANIZATORE ZDRAVSTVA

Promovirana nova generacija magistara

Sa svečanosti na Medicinskom fakultetu  * Foto: I. TOMIĆRIJEKA » Na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci jučer je održana svečana promocija nove generacije magistara sanitarnog inženjerstva i magistara organizacije, planiranja i upravljanja u zdravstvu. Završetkom sveučilišnog diplomskog studija zvanje magistar sanitarnog inženjerstva stekli su: Denis Juraga, Anja Cergolj, Marija Gržan, Ana-Maria Arsenić, Deana Jurada, Ana Babić, Goranka Crnković, Barbara Šuvak, Irena Kaligari, Andrea Matijević, Lucia Glavica, Iva Slaviček, Vanja Baljak, Barbara Brnjac, Iva Justinić, Vana Kocijančić, Ana Vida, Dino Cvitan, Ana Prpić, Ivana Maričić, Biljana Važanski, Vladimir Rimac, Vanja Lopar, Ana Mužević, Mihaela Čeh i Danijel Vidas, dok su zvanje magistar organizacije, planiranja i upravljanja u zdravstvu stekli Ana Radošević, Ivan Fugošić i Kristina Kajba. (I. Š. K.)