''Napredno crtanje i kulturologija'', Novi list, 7. 4. 2015.

SVEUČILIŠTE ZA 3. DOB PROLJETNI CIKLUS

RIJEKA » Sveučilište za 3. dob započinje s dvanaestim proljetnim ciklusom predavanja koji će se odvijati od 21. travnja do 21. svibnja. Do sada je programe Sveučilišta prošlo više 400 polaznika, a u proljetnom se ciklusu zainteresiranim građanima, starijim od 55 godina, nudi napredna radionica crtanja te kulturologija za 3. dob. Napredna radionica crtanja namijenjena je polaznicima koji su već pohađali radionicu crtanja Sveučilišta za 3. dob, dok se u program kulturologije mogu uključiti svi zainteresirani. Svaki program traje 20 sati, a predavanja će se održavati na Filozofskom fakultetu u popodnevnim satima. Sudjelovati mogu građani stariji od 55 godina sa srednjom stručnom spremom, a prijave traju od 13. do 17. travnja. Prijave se primaju na broj telefona 584-861 ili e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . (I. Š. K.)