Potpisivanje ugovor o stipendiranju - stipendije iz sredstava Programskog ugovora
Srijeda, 15.04.2015.
Poštovane studentice / Poštovani studenti dobitnici sveučilišnih stipendija,

Obavještavamo vas da će se potpisivanje ugovora o stipendiranju (diplomski studiji, STEM/IT, socijalna dimenzija i studenti-stranci) održati tijekom sljedećeg tjedna (od 20. do 24. travnja 2015.). Ugovore možete doći potpisati svakoga dana između 12:00 i 15:30 sati u zgradi Građevinskog fakulteta (Kampus Sveučilišta) – ured Centra za kvalitetu, Akademskog priznavanja IVK i Programskih ugovora. Uredu je najjednostavnije pristupiti bočnim (zapadnim) ulazom u Građevinski fakultet (na vratima će biti izvješena obavijest).

Još jednom molimo studente koji još nisu dostavili IBAN brojeve vlastitih žiro računa da to učine do petka (17. travnja 2015.) na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Ukoliko to ne učine do navedenog datuma, smatrat će se da su odustali od stipendije Sveučilišta u Rijeci.

Čestitamo stipendistima!