Sajam poslova za pravnike
Srijeda, 06.05.2015.

srijeda, 6. svibnja 2015.

Studentski zbor Pravnog fakulteta Sveučilišta u Rijeci organizira Sajam poslova za pravnike Students Meet Employers. Svečano otvorenje Sajma bit će održano u petak, 8 svibnja 2015. u 10 sati na Pravnom fakultetu. Gosti otvorenja su prof. dr. sc. Ivo Josipović, mr. sc. Andrej Plenković i brojni drugi ugledni gosti. Uvodnim riječima prisutnima će se obratiti prorektorica za studije i studente Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija i prodekan za stručni studij Pravnog fakulteta i pomoćnik rektora za organizacijsko-pravne aspekte izv. prof. dr. sc. Dario Đerđa. Sajam poslova za pravnike svojim će predavanjem naziva ''Moje iskustvo'' službeno otvoriti raniji predsjednik Republike Hrvatske prof. dr. sc. Ivo Josipović. Uslijedit će predavanje potpredsjednika Odbora za vanjske poslove Europskog parlamenta mr. sc. Andreja Plenkovića te predavanja mnogih uglednih gostiju kao i izlaganja poslodavaca (detalji navedeni u priloženom programu). Za više informacija posjetite službene mrežne stranice Sajma www.smeri2015.com .