Radna akcija i otvorenje S.VRT-a
Srijeda, 06.05.2015.

srijeda, 6. svibnja 2015.

Studentice i studenti! Odsjek za kulturalne studije Filozofskog fakulteta u Rijeci poziva vas na druženje i radnu akciju sadnje i uređenja Studentskog vrta na Kampusu! Akcija počinje sutra, u četvrtak, 7. svibnja u 9 sati, a u 11 sati će biti održano otvorenje S.VRT-a, u sklopu obilježavanja Dana Filozofskog fakulteta! S.VRT se nalazi na brežuljku između zgrade Filozofskog fakulteta i zgrade sveučilišnih Odjela.

Druženje i radna akcija uključuje: sadnju biljaka i laganu ''fizikaliju'', kratku radionicu o razmnožavanju biljaka (ružmarina, lavande…) reznicama, kuhanje maneštre, uređivanje prilaza, pituranje vrtnog namještaja, plesanje uz super glazbu, krampanje za one s viškom energije… Vidimo se sutra u 9!