Poziv doktorandima
Utorak, 12.05.2015.

utorak, 12. svibnja 2015.
Pozivaju se doktorandice i doktorandi Sveučilišta u Rijeci sa specifičnim predznanjima da se prijave kao suradnici – voditelji radionica za studente na projektu ''Istraživanje o korištenju digitalne tehnologije u nastavi i osnivanje studentske inicijative za razvoj mobilne aplikacije UNIRI''.
Radionice naziva ''Programiranje mobilne aplikacije'' i ''Vizualni dizajn mobilne aplikacije'' bit će održane tijekom ovoga semestra (ljetni semestar 2014./2015. akademske godine) u pojedinačnome trajanju od 5 sati.
Prijavi je potrebno priložiti kratki životopis i motivacijsko pismo (do jedne kartice teksta) te ih do 15. svibnja 2015. poslati na e-adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .