Info dan lipanj 2010.
Na INFO danu – lipanj 2010. predstavljen je Tempus projekt "WBC-Vmnet: Mreža korisnika virtualne proizvodnje – potpora integraciji trokuta znanja ". Info dan je održan u petak 18.06.2010. godine u 13:00 sati u prostorijama Znanstveno tehnološkog parka – SteP RI Sveučilišta u Rijeci. Na adresi Slavka Krautzeka 83/A, Kampus Sveučilišta u Rijeci.

Cilj Info dana bio je predstaviti rezultate i aktivnosti Centra za suradnju i edukaciju (CTC) osnovanom u sklopu projekta WBC-Vmnet na Tehničkom fakultetu u Rijeci. Potom, na Info danu predstaviti će se rezultati Tempus projekta Opening University towards Society: Linking Education-Research-Innovation (OPUS), Europska poduzetnička mreža (EEN) te softverska rješenja na području upravljanja proizvodnjom i troškovima (tvrtka Milnatrade).

Obzirom na radove u Kampusu preporučamo dolazak na STeP Ri sa sjeverne strane.

Ovom prilikom zahvaljujemo se svim sudionicima koji su sudjelovali na Motivacijskom seminaru održanom u veljači na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci i njihovoj potpori projektu, te se nadamo da ćete se odazvati pozivu i pridružiti nam se na INFO danu.

Prezentacije:
Centar za EU projekte
EEN
WBC VMnet projekt
WBC -  suradnja sveučilišta i poduzeća
Tempus OPUS projekt
Rapid Prototyping

OPULJP: Otvoren natječaj za Poziv „Internacionalizacija visokog obrazovanja“

Rok za podnošenje projektnih prijedloga je 5. ožujka 2018.

Saznaj više

MSCA: Otvoren je poziv za natječaj Razmjena osoblja u području istraživanja i inovacija

Rok za prijavu je 21. ožujka 2018.

Obzor 2020.: Održan MSCA RISE informativni dan

Preuzmite prezentacije s održanog info dana!

Događanja

Informativni dan "Društveno-ekonomske i kulturne transformacije" u programu Obzor 2020.

Prijavite se za sudjelovanje na informativnom danu!

Saznaj više

Erasmus+ info dan za aktivnost Udruživanje znanja

Info dan održat će se 4. prosinca te ga je moguće pratiti online putem.

Saznaj više

Obzor 2020. informativni dan za područje Buduće i tehnologije u nastajanju (FET)

Info dan će se održati 5. prosinca u Zagrebu.