Info dan lipanj 2010.
Na INFO danu – lipanj 2010. predstavljen je Tempus projekt "WBC-Vmnet: Mreža korisnika virtualne proizvodnje – potpora integraciji trokuta znanja ". Info dan je održan u petak 18.06.2010. godine u 13:00 sati u prostorijama Znanstveno tehnološkog parka – SteP RI Sveučilišta u Rijeci. Na adresi Slavka Krautzeka 83/A, Kampus Sveučilišta u Rijeci.

Cilj Info dana bio je predstaviti rezultate i aktivnosti Centra za suradnju i edukaciju (CTC) osnovanom u sklopu projekta WBC-Vmnet na Tehničkom fakultetu u Rijeci. Potom, na Info danu predstaviti će se rezultati Tempus projekta Opening University towards Society: Linking Education-Research-Innovation (OPUS), Europska poduzetnička mreža (EEN) te softverska rješenja na području upravljanja proizvodnjom i troškovima (tvrtka Milnatrade).

Obzirom na radove u Kampusu preporučamo dolazak na STeP Ri sa sjeverne strane.

Ovom prilikom zahvaljujemo se svim sudionicima koji su sudjelovali na Motivacijskom seminaru održanom u veljači na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci i njihovoj potpori projektu, te se nadamo da ćete se odazvati pozivu i pridružiti nam se na INFO danu.

Prezentacije:
Centar za EU projekte
EEN
WBC VMnet projekt
WBC -  suradnja sveučilišta i poduzeća
Tempus OPUS projekt
Rapid Prototyping

Interreg DUNAV – Seed Money Facility

Objavljen je natječaj u sklopu Seed Money Facility instrumenta, namijenjenog pružanju podrške razvoju transnacionalnih projekata.

Saznaj više

Konferencija "Dani regionalnoga razvoja i fondova EU"

Preuzmite prezentaciju s održane konferencije.

ESIF OPKK: Indikativni godišnji plan objave natječaja

Pogledajte natječaje u najavi iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. - 2020.

Saznaj više

Radionica "Pristup i analiza logičkog okvira I"

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 24. i 25. listopada u Zagrebu.

Saznaj više

Održan nacionalni info dan Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Održan je nacionalni info dan za područje Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Saznaj više

Radionica Mogućnosti prijave projektnog prijedloga u okviru Mreža za inovativno osposobljavanje (ITN)

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 19. listopada u Zagrebu.