Svečano uručivanje potvrda o stipendiranju u povodu Dana Sveučilišta u Rijeci
Srijeda, 20.05.2015.
Obavještavaju se svi dobitnici stipendija/potpora u ak. g. 2014./2015. (stipendije za izvrsnost, stipendije za studente diplomskih studija, stipednije za studente koji studiraju u STEM/IT području, stipendije namijenjene promicanju socijalne dimenzije visokog obrazovanja, stipendije iz Fonda "Aleksandar Abramov", potpore doktorandima za realizaciju strateških ciljeva Sveučilišta) da će se u petak 22. svibnja s početkom u 12.00, u sklopu Dana Sveučilišta u Rijeci, u dvorani 003 u zgradi Građevinskog fakuleta na Kampusu održati svečano uručenje potvrda o stipendiranju.

Molimo sve stipendiste da svoj dolazak potvde najkasnije do 21. svibnja u 12.00 na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

Na svečanost su pozvani i vaši roditelji, odnosno vaše obitelji.

Čestitamo i radujemo se vašem dolasku!

POZIV REKTORA