Doktorska konferencija
Četvrtak, 21.05.2015.

četvrtak, 22. svibnja 2015.

U organizaciji Odsjeka za pedagogiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci u petak, 22. svibnja 2015. bit će održana Doktorska konferencija za studente, voditelje i suradnike poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti DOKON 2015.

Svrha Doktorske konferencije je je okupiti studente, voditelje i suradnike poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti iz Hrvatske i inozemstva, kako bi se jačanjem suradnje pojedinih visokoškolskih institucija doprinijelo intenzivnijoj provedbi visokovkvalitetnih istraživanja u području odgoja i obrazovanja, ali i javno promovirala važnost korištenja rezultata istraživanja za unapređivanje odgojno-obrazovne teorije i prakse.