Održana 80. sjednica Senata
Srijeda, 24.06.2015.

srijeda, 24. lipnja 2015.

Na 80. Sjednici Senata Sveučilišta u Rijeci, u viša znanstveno-nastavna zvanja potvrđeni su: prof. dr. sc. Anica Trp, trajno;  prof. dr. sc. Marko Čanađija, trajno; prof. dr. sc. Saša Zelenika, trajno ; prof. dr. sc. Roberto Žigulić, trajno; prof. dr. sc. Domagoj Lanc, 5 godina; prof. dr. sc. Kristian Lenić, 5 godina ; prof. dr. sc. Viktor Sučić, 5 godina; (Tehnički fakultet); prof. dr. sc. Axel Luttenberger, trajno; prof. dr. sc. Ivica Šegulja, trajno; prof. dr. sc. Vinko Tomas, trajno; prof. dr. sc. Ante Bukša, 5 godina; prof. dr. sc. Božana Knežević, 5 godina; (Pomorski fakultet).

U umjetničko–nastavno zvanje redoviti profesor s Akademije primijenjenih umjetnosti, na 5 godina, potvrđeni su prof. art. Želimir Hladnik i prof. art. Zdravko Milić.