Informativni dan FP7 u transportu - Sveučilište u Zagrebu
Nastavljajući tradiciju vrlo uspješnog "Informativnog dana - FP7 u zrakoplovstvu" koji je održan u ožujku 2008., donosimo Vam informaciju o
„2. Informativnom danu  –  FP7 u transportu" koji će se održati 09.07.2010. na Fakultetu strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu, u organizaciji MZOŠ RH, FSB te pod pokroviteljstvom Europske komisije.

Molimo Vas da svoje sudjelovanje potvrdite slanjem priloženog Prijavnog lista.

Interreg DUNAV – Seed Money Facility

Objavljen je natječaj u sklopu Seed Money Facility instrumenta, namijenjenog pružanju podrške razvoju transnacionalnih projekata.

Saznaj više

Konferencija "Dani regionalnoga razvoja i fondova EU"

Preuzmite prezentaciju s održane konferencije.

ESIF OPKK: Indikativni godišnji plan objave natječaja

Pogledajte natječaje u najavi iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. - 2020.

Saznaj više

Radionica "Pristup i analiza logičkog okvira I"

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 24. i 25. listopada u Zagrebu.

Saznaj više

Održan nacionalni info dan Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Održan je nacionalni info dan za područje Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Saznaj više

Radionica Mogućnosti prijave projektnog prijedloga u okviru Mreža za inovativno osposobljavanje (ITN)

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 19. listopada u Zagrebu.