Predstavljanje transnacionalnog programa Dunav

Službeno predstavljanje transnacionalnog programa Dunav i prvog poziva na dostavu projektnih prijedloga čija objava se očekuje tijekom jeseni, održat će se 23. i 24. rujna 2015. godine u Budimpešti, Mađarska.

Ciljem pripreme potencijalnih prijavitelja, tijekom dvodnevnog događanja detaljno će se predstaviti program te održati tematske radionice koje će obrađivati specifična pitanja vezana uz četiri programska prioriteta.

Više o programu događaja i načinu regostracije sudjelovanja može se naći na mrežnim stranicama programa.

Novosti

Plan implementacije Plana za Europski istraživački prostor (ERA Roadmap) Republike Hrvatske 2016. - 2020.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja izradilo je Plan implementacije koji možete preuzeti u nastavku.

Saznaj više

Izvještaj neovisne visoke radne skupine za maksimiziranje učinaka programa EU-a za istraživanja i inovacije – Lamy report

Izvještaj donosi preporuke i prijedloge vodećih načela za kreiranje EU programa nakon 2020. godine za istraživanja i inovacije.

Saznaj više

Poziv za prijavu projekata za predstavljanje u Europskom parlamentu u sklopu inicijative zastupnika u Europskom parlamentu „Neka zvijezde sjaje“

Rok za predaju prijava je 1. prosinca 2017. godine.

Webinar o mogućnostima programa Erasmus+ u sklopu natječaja za 2018. godinu

Webinar će se održati 23. studenoga 2017. od 14 do 15 sati.

Saznaj više

Obzor 2020.: Europa u promjenjivom svijetu – uključiva, inovativna i promišljena društva

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 17. studenoga u Zagrebu.

Obzor 2020. MSCA RISE nacionalni informativni dan

Sudjelujte na nacionalnom informativnom danu za razmjene osoblja u području istraživanja i inovacija (RISE).