Natječaj za stipendije iz Fonda "Aleksandar Abramov"
Petak, 16.10.2015.
Raspisan je Natječaj za stipendije iz programa "Solidarnost" Fonda "Aleksandar Abramov" u 2015. godini.
Rok za podnošenje prijava je petak, 13. studenog 2015. godine u 13:59 sati.

Stipendije su namijenjene redovitim studentima Sveučilišta u Rijeci:

A) slabijeg imovinskog stanja za pokriće participacije u troškovima studija u 2014./2015. akademskoj godini,

B) kao potpora studentima izrazito slabog socijalno-ekonomskog statusa i/ili teškog zdravstvenog stanja.

Tekst Natječaja

Izjava o članovima zajedničkog kućanstva
Pravilnik o raspodjeli sredstava Sveučilišta u Rijeci iz Fonda "Aleksandar Abramov"

Prijave na natječaj podnose se isključivo elektroničkim putem (online) upisivanjem podataka u online prijavni obrazac na SharePoint portalu i učitavanjem dokumenata na portal. Obrascu se pristupa klikom na poveznicu PRIJAVA i upisivanjem vlastitog elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr (e-adresa povezana s uniri korisničkim imenom).

Preporučujemo studentima da sve dokumente, prije učitavanja na SharePoint portal, skeniraju i imenuju na način da na početku naziva upišu svoje prezime i ime, a u nastavku naziv dokumenta npr.: „Peric Marko_ potvrda_ školarine“. Detaljne upute za prijavu objašnjene su na SharePoint portalu.

U slučaju da kandidat nije u mogućnosti pristupiti SharePoint portalu upisivanjem svojih korisničkih podataka AAI@EduHr, molimo da se obvezno javi LDAP administratoru na matičnom visokom učilištu. Kontakti LDAP administratora visokih učilišta objavljeni su na mrežnoj stranici Sveučilišta.