Stipendije Sveučilišta Macquarie u Sydneyu
Sveučilište Macquarie u Sydneyu nudi hrvatskim doktorandima stipendije za provođenje istraživanja u Australiji.

Napomena: od ukupno pet stipendija namijenjenih hrvatskim kandidatima, tri su stipendije predviđene za Sveučilište u Zagrebu, a dvije za ostala sveučilišta u Hrvatskoj.

Akademski program stipendiranja pokrenut je kako bi se ojačalo istraživačko partnerstvo između Australije i Hrvatske kroz zajednička mentorstva u istraživačkim radovima budućih doktoranda. Sveučilište Macquarie provodi istraživanja koja su uglavnom međunarodnoga karaktera i vodeće je sveučilište u Australiji u nizu istraživačkih disciplina.

Stipendije su namijenjene studentima iz svih disciplinskih područja, a uključuju financiranje školarina do tri godine, smještaj u sveučilišnom kampusu i povratnu kartu ekonomske klase.

Više informacija o potrebnim dokumentima i rokovima za prijave zainteresirani studenti mogu dobiti na adresi sveučilišne elektroničke pošte: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

Tekst Natječaja