Natječaji za stipendije
Petak, 06.11.2015.

Sveučilište u Rijeci objavljuje četiri natječaja za dodjelu stipendija redovitim studenticama i studentima preddiplomskih sveučilišnih, integriranih, preddiplomskih stručnih, diplomskih sveučilišnih i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci za akademsku godinu 2015./2016.

Online
 prijavu na natječaj za stipendije, upotpunjenu kompletnom dokumentacijom, studentice i studenti obvezni su obaviti najkasnije do 7. prosinca 2015. do 15.00 sati putem sveučilišnog intraneta - SharePoint portala.

Natječaji se objavljuju za:

STIPENDIJE ZA DIPLOMSKI STUDIJ

STIPENDIJE ZA PODZASTUPLJENE

STIPENDIJE ZA STEM/IT
Pravo prijave na natječaj za stipendije STEM/IT imaju isključivo oni studenti koji su pri upisu u 2015./2016. ak. godinu platili određeni iznos participacije.

STIPENDIJE ZA STRANCE

Obrazac izjave o neprimanju drugih stipendija

Prijave na natječaje podnose se isključivo elektroničkim putem (online) upisivanjem podataka u prijavni online obrazac na SharePoint portalu i učitavanjem dokumenata na portal.
Pristupite SharePoint portalu Sveučilišta u Rijeci i online prijavi na natječaj klikom na poveznicuPRIJAVA te upisivanjem vlastitoga elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr (e-adresa povezana s uniri korisničkim imenom).

Detaljne upute za prijavu objašnjene su na SharePoint portalu.

U slučaju da kandidat nije u mogućnosti pristupiti Share Point portalu upisivanjem svojih korisničkih podataka AAI@EduHr, molimo da se obvezno javi LDAP administratoru na matičnom visokom učilištu. Kontakti LDAP administratora visokih učilišta objavljeni su na mrežnoj stranici sveučilišta.

Student se može prijaviti na jedan od ponuđenih natječaja (iznimka natječaj za stipendije iz Fonda "Aleksandar Abramov" i za stipendije za podzastupljene).