Natječaj, prosinac 2015.
Petak, 04.12.2015.

SVEUČILIŠTE U RIJECI, Trg braće Mažuranića 10, raspisuje

NATJEČAJ

za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu na radna mjesta I. vrste:

1. stručni suradnik za odnose s javnošću

Uvjeti:
- diplomski sveučilišni studij (VSS) iz društvenog područja, polje novinarstvo,
- jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
- poznavanje dva strana jezika,
- poznavanje rada na računalu;

Prednost:
- visoka razina pismenosti i poznavanja pravopisa hrvatskog jezika,

- poznavanje programa za administraciju mrežnih stranica i Share Pointa,

2. stručni suradnik za financije i računovodstvo

Uvjeti:
- diplomski sveučilišni studij (VSS) iz društvenog područja, polje ekonomija,

- jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje rada na računalu;

- poznavanje Microsoft Office alata i Share Pointa,

- poznavanje rada na SPI aplikacijama;

3. stručni suradnik za informatiku

Uvjeti:
- diplomski sveučilišni studij (VSS) iz tehničkog ili društvenog područja,

- posjedovanje specijalističkih znanja za sistem inženjera,
- najmanje dvije godine radnog iskustva u radu s IT,
- znanje engleskog jezika;

Prednost:
- usavršavanje i osposobljavanje za sistemskog mrežnog administratora, specijalista za
računalne mreže i servise osobnih računala,
- iskustvo rada s Microsoft tehnologijama, napredno znanje Share Pointa, Ms Exchangea, Office 365 sustava, Active Directori imeničkog servisa, Hyper-V / VMware virtualizacije

Prednost za sva radna mjesta
: iskustvo rada u javnim ustanovama iz područja visokog obrazovanja.

Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti: životopis, kopiju domovnice ili osobne iskaznice, dokaz o stručnoj spremi (diploma), potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu te ostale potvrde o zadovoljavanju uvjeta/prednosti za radno mjesto (kopije ugovora o radu, odnosno odgovarajuće isprave kojima se dokazuje zadovoljavanje uvjeta/prednosti za radno mjesto).

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja u Narodnim Novinama.

Prijave s prilozima podnose se neposredno ili poštom na adresu: Sveučilište u Rijeci, Trg braće Mažuranića 10, Rijeka s naznakom radnog mjesta za koje se pristupnik natječe.

Kandidat koji nije podnio pravovremenu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj.

S kandidatima koji ispunjavaju uvjete iz natječaja bit će obavljeno testiranje radi provjere znanja bitnog za obavljanje poslova za koje je raspisan natječaj.

Smatra se da je kandidat koji se ne odazove pozivu povukao prijavu na natječaj i više se ne smatra kandidatom.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni dostavom dopisa o odabiru kandidata.

Sveučilište zadržava pravo ne donijeti odluku o odabiru kandidata bez posebnog obrazloženja.

Zaštita osobnih podataka. Prijavom na natječaj prijavitelji su izričito suglasni da Sveučilište u Rijeci kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provođenja natječajne procedure, sukladno odredbama Zakona o zaštiti osobnih podataka (NN 106/12 – pročišćeni tekst).

Sveučilište u Rijeci