Međusveučilišni master iz diplomacije
Prijaviti se mogu svi koji imaju diplome preddiplomskih ili diplomskih studija koji dobro znaju španjolski jezik. Kandidati trebaju priložiti ispunjeni obrazac (koji mogu pronaći na dolje navedenoj stranici), jednu fotografiju (veličine za osobnu iskaznicu), original ili ovjerenu kopiju akademske diplome (s prijepisom ocjena i popisom svih kolegija) prevedenu od strane službenog sudskog tumača i ovjerenu u Konzularnom uredu Veleposlanstva Španjolske te životopis na španjolskom s navedenim profesionalnim i akademskim aktivnostima. Kandidati molbe trebaju predati do 1. ožujka 2016. u tajništvu Diplomatske skole (Paseo de Juan XXIII, 5, 28040 Madrid ) ili u Veleposlanstvu Španjolske u Zagrebu (Tuškanac 21 A). Prijamni ispiti održat će se najkasnije do 20. travnja u diplomatskoj školi ili Veleposlanstvu Španjolske u Zagrebu, trajat će dva sata, a sastojat će se od pismene vježbe na španjolskom jeziku o političkim, ekonomsko - pravnim, društvenim i kulturnim temama u međunarodnim odnosima. Lista prihvaćenih kandidata bit će objavljena najkasnije do 31. svibnja na web stranicama i obavijesnim plocama Diplomatske skole i Veleposlanstva Spanjolske u Zagrebu.

Više informacija o programu i prijavni obrazac možete pronaći na: