Uključite se u istraživanje!
Četvrtak, 28.01.2016.

četvrtak, 28. siječnja 2016.

Često možemo čuti da je studiranje najlijepši period života, međutim nešto rjeđe se priča o stresu koji studenti doživljavaju, pritiscima i zahtjevima koji se pred studente postavljaju i posljedicama koje to može imati na svakodnevno funkcioniranje. Stoga je Psihološko savjetovalište Sveučilišnog savjetovališnog centra Sveučilišta u Rijeci osmislilo istraživanje kojim će biti prikupljeni podatci o najčešćim uzrocima stresa kod studenata riječkog Sveučilišta, mjeri u kojoj ih ti izvori stresa opterećuju i ometaju njihovo svakodnevno funkcioniranje te strategijama rješavanja problema. Dobiveni rezultati bit će objavljeni na internetskim stranicama Psihološkog savjetovališta te prezentirani studentima i nastavnicima kroz predavanje.

Psihološko savjetovalište poziva studentice i studente da se uključe u istraživanje!