Odluka o dodjeli stipendija iz programa "Solidarnost" Fonda "Aleksandar Abramov"
Petak, 29.01.2016.
Senat Sveučilišta u Rijeci, na prijedlog Povjerenstva Fonda "Aleksandar Abramov", donio je 26. siječnja 2016. Odluku o dodjeli stipendija iz programa "Solidarnost" Fonda "Aleksandar Abramov".
Odluku Senata s konačnom listom dobitnika stipendija i potpora možete pogledati ovdje

Pozivamo studente da ugovor o stipendiji dođu potpisati 5. veljače (petak) i 8. veljače (ponedjeljak) od 12:00 do 15:30 sati u Centar za studije Sveučilišta u Rijeci, zgrada Građevinskog fakulteta na Kampusu, Radmile Matejčić 3, ured br. 039 (prizemlje - lijevo).

Molimo one dobitnike stipendije Fonda koji u ovoj akademskoj godini već primaju stipendiju drugog isplatitelja da na potpisivanje ugovora obavezno donesu ispunjeni obrazac o korištenju druge stipendije.