Produljen rok za prijave
Srijeda, 17.02.2016.

srijeda, 17. veljače 2016.

Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci obavještava studentice i studente, udruge i studentske organizacije da je rok za predaju projektnih prijedloga na Natječaj Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci za financiranje studentskih programa u 2016. produljen do ponedjeljka, 22. veljače 2016. u 23.59.59 sati.

Dodavanje privitaka, npr. ponuda, životopisa stručnih suradnika i sl. bit će moguće od srijede, 17. veljače 2016.

Registracija za pristup aplikaciji za predaju projektnih prijedloga bit će moguća od srijede, 17. veljače 2016. u 11.59.59 sati, a podatci za pristup u aplikaciju bit će dostavljani do 23.59.59 sati. Nakon navedenoga roka, registracija više neće biti moguća.

Svi koji su obavili registraciju za pristup aplikaciji do 12. veljače 2016. zaprimili su podatke za prijavu tijekom utorka, 16. veljače 2016.

One udruge građana koje su upisane u Registar studentskih organizacija Sveučilišta u Rijeci, a 17. veljače 2016. nisu postupile prema dopisu rektora Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Pere Lučina od 1. veljače 2016., neće moći ostvariti sredstva na Natječaju.

Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci ispričava se korisnicima radi nastale situacije, uvjetovane tehničkim problemima.

OBAVIJEST STUDENTSKOG ZBORA

Javni poziv

Sveučilište u Rijeci objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava iz Fonda za potpicanje poduzetništva i partnersko povezivanje s gospodarstvom. Javni poziv je trajno otvoren, do iskorištenja sredstava. Prijave, kao i dodatni upiti šalju se na fonduniri@uniri.hr, a rokovi za podnošenje prijava su 15. rujna i 1. prosinca 2017.

KRITERIJI ZA OCJENJIVANJE          ZAHTJEV - ULAGANJE          ZAHTJEV - KREDIT

UNIRI Web Shop