Odluka Rektora o konačnim rang-listama stipendista iz Programskog ugovora
Rektor Sveučilišta u Rijeci na prijedlog Evaluacijskog odbora za dodjelu stipendija iz Programskog ugovora donio je 23. veljače 2016. g. Odluku o konačnim rang listama stipendista koji su ostvarili pravo na stipendije temeljem Natječaja za: DIPLOMSKE studije, STEM/IT, PODZASTUPLJENE i STRANE studente, raspisanih 6. studenoga 2015.

Odluku Rektora možete pogledati ovdje.

Pozivamo studente da ugovor o stipendiji dođu potpisati od srijede 2. ožujka do petka 4. ožujka 2016. od 12,00 do 15,30 u zgradi Građevinskog fakulteta na kampusu, Radmile Matejčić 3, Ured Centra za kvalitetu, Akademskog priznavanja IVK i Programskih ugovora (prizemlje). Uredu je najjednostavnije pristupiti bočnim (zapadnim) ulazom u Građevinski fakultet (na vratima će biti istaknuta obavijest o potpisivanju).

Molimo dobitnike stipendija koji u ovoj akademskoj godini već primaju stipendiju drugog isplatitelja da na potpisivanje ugovora obavezno donesu ispunjeni obrazac o korištenju druge stipendije.