Obzor 2020. informativni dan u Rijeci

Centar za EU projekte Sveučilišta u Rijeci, u suradnji s Agencijom za mobilnost i programe EU i nacionalnim kontakt točkama za program Obzor 2020., organizira Obzor 2020. informativni dan u Rijeci.

Informativni dan će se održati u srijedu, 23. ožujka 2016. godine s početkom u 12.00 sati na kampusu Sveučilišta u Rijeci.

Program Obzor 2020. informativnog dana

Molimo da svoje sudjelovanje prijavite putem poveznice, zaključno s 22.03.2016. u 12.00 sati.

Vidimo se na Obzor 2020. info danu!

Interreg DUNAV – Seed Money Facility

Objavljen je natječaj u sklopu Seed Money Facility instrumenta, namijenjenog pružanju podrške razvoju transnacionalnih projekata.

Saznaj više

Konferencija "Dani regionalnoga razvoja i fondova EU"

Preuzmite prezentaciju s održane konferencije.

ESIF OPKK: Indikativni godišnji plan objave natječaja

Pogledajte natječaje u najavi iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. - 2020.

Saznaj više

Radionica "Pristup i analiza logičkog okvira I"

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 24. i 25. listopada u Zagrebu.

Saznaj više

Održan nacionalni info dan Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Održan je nacionalni info dan za područje Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Saznaj više

Radionica Mogućnosti prijave projektnog prijedloga u okviru Mreža za inovativno osposobljavanje (ITN)

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 19. listopada u Zagrebu.