O društvenom poduzetništvu
Ponedjeljak, 21.03.2016.

ponedjeljak, 21. ožujka 2016.

U petak
, 25. ožujka 2016. s početkom u 19 sati na Botelu ''Marina'' bit će održana debata pod nazivom ''Društveno (socijalno) poduzetništvo može povećati konkurentnost hrvatskog gospodarstva'', u sklopu 3. PACINNO STARTUP večeri.

Afirmacijski tim:

Ivan Božić, upravitelj društvene zadruge Humana Nova

doc. dr. sc. Violeta Šugar, profesorica na Fakultetu ekonomije i turizma ''Dr. Mijo Mirković'' Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli

Negacijski tim:

dr. sc. Davorka Vidović, viša asistentica/predavačica na Fakultetu političkih znanosti u Zagrebu

Alen Halilović, društveni poduzetnik, Udruga ''Alfa Albona''

Moderator:

Filip Čićek, diplomirani sociolog, suosnivač Centra za edukaciju i društvena istraživanja te član PACINNO tima pri Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci

Ulaz je slobodan, no prethodna registracija je obavezna, a uključuje sjedeće mjesto, jedno piće dobrodošlice te osvježenja (hladni buffet) nakon završetka debate.

Registrirati se možete OVDJE.

Ulaz je moguć od 18.30 sati.

Prilikom registracije, po dolasku na Botel ''Marinu'', dobit ćete voucher koji ćete moći zamijeniti za piće.