Održan Obzor 2020. informativni dan

Dana 23. ožujka 2016. godine održan je Obzor 2020. informativni dan na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, Građevinskom fakultetu.

Uz nacionalne kontakt osobe Agencije za mobilnost i programe Europske unije koje su predstavile svoja područja Obzora 2020. i aktualne te nadolazeće natječaje, iskustva prijave projektnih prijedloga u sklopu Obzor 2020. Marie Sklodowska Curie akcija predstavili su izv. prof. dr. sc. Tihana Lenac Roviš s Medicinskog fakulteta te doc. dr. sc. Leo Škec s Građevinskog fakulteta.

Prezentacije Obzor 2020. informativnog dana:

Obzor 2020. i usluge nacionalnih kontakt osoba - Tina Kokan

Zdravlje, demografske promjene i kvaliteta života - Tina Kokan

Sigurnost hrane, održiva poljoprivreda i šumarstvo, istraživanje mora, pomorstva i unutarnjih voda i bioekonomija; biotehnologija – Marina Jurjević

Sigurna, čista i učinkovita energija - Maja Salapić

Informacijske i komunikacijske tehnologije - Irena Žilih

Marie Sklodowska - Curie akcije – RISE – Sandra Vidović

Iskustva MSCA prijave – izv. prof. dr. sc. Tihana Lenac Roviš

Iskustva MSCA prijave – doc. dr. sc. Leo Škec

Preporučamo proučiti poveznice na natječaje te preporuke nacionalnih kontakt osoba za traženje partnera i umrežavanje.

Nacionalna kontakt osoba za Marie Sklodowska - Curie akcije, Sandra Vidović, najavila je održavanje radionica za potencijalne prijavitelje individualnih stipendija za kraj svibnja i/ili početak lipnja. Informacije o ovom događanju ćemo pravovremeno objaviti.

ESF: Provedba HKO-a na razini visokog obrazovanja

Predviđeni datum objave Poziva je veljača 2018.

ESIF OPULJP: Indikativni godišnji plan objave natječaja

Pogledajte natječaje u najavi iz Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. - 2020.

Saznaj više

Obzor 2020. info dan za područje Nanotehnologije, napredni materijali, biotehnolgija, napredna proizvodnja i prerada

Preuzmite prezentacije s održanog info dana.

Saznaj više

Informativni dan „Treći EU program zdravlja“

Prijavite se za sudjelovanje na info danu!

Saznaj više

Obzor 2020. info dan za područje Nanotehnologije, napredni materijali, biotehnologija, napredna proizvodnja i prerada

Prijavite se za sudjelovanje na info danu koji će se održati 8. veljače u Zagrebu.

Saznaj više

Obzor 2020. info dan za područje Sigurnost hrane, održiva poljoprivreda i šumarstvo, istraživanje mora, pomorstva i unutarnjih voda i bioekonomija

Info dan održat će se 9. veljače u Zagrebu.