Održan Obzor 2020. informativni dan

Dana 23. ožujka 2016. godine održan je Obzor 2020. informativni dan na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, Građevinskom fakultetu.

Uz nacionalne kontakt osobe Agencije za mobilnost i programe Europske unije koje su predstavile svoja područja Obzora 2020. i aktualne te nadolazeće natječaje, iskustva prijave projektnih prijedloga u sklopu Obzor 2020. Marie Sklodowska Curie akcija predstavili su izv. prof. dr. sc. Tihana Lenac Roviš s Medicinskog fakulteta te doc. dr. sc. Leo Škec s Građevinskog fakulteta.

Prezentacije Obzor 2020. informativnog dana:

Obzor 2020. i usluge nacionalnih kontakt osoba - Tina Kokan

Zdravlje, demografske promjene i kvaliteta života - Tina Kokan

Sigurnost hrane, održiva poljoprivreda i šumarstvo, istraživanje mora, pomorstva i unutarnjih voda i bioekonomija; biotehnologija – Marina Jurjević

Sigurna, čista i učinkovita energija - Maja Salapić

Informacijske i komunikacijske tehnologije - Irena Žilih

Marie Sklodowska - Curie akcije – RISE – Sandra Vidović

Iskustva MSCA prijave – izv. prof. dr. sc. Tihana Lenac Roviš

Iskustva MSCA prijave – doc. dr. sc. Leo Škec

Preporučamo proučiti poveznice na natječaje te preporuke nacionalnih kontakt osoba za traženje partnera i umrežavanje.

Nacionalna kontakt osoba za Marie Sklodowska - Curie akcije, Sandra Vidović, najavila je održavanje radionica za potencijalne prijavitelje individualnih stipendija za kraj svibnja i/ili početak lipnja. Informacije o ovom događanju ćemo pravovremeno objaviti.

OPULJP: Otvoren natječaj za Poziv „Internacionalizacija visokog obrazovanja“

Rok za podnošenje projektnih prijedloga je 5. ožujka 2018.

Saznaj više

MSCA: Otvoren je poziv za natječaj Razmjena osoblja u području istraživanja i inovacija

Rok za prijavu je 21. ožujka 2018.

Obzor 2020.: Održan MSCA RISE informativni dan

Preuzmite prezentacije s održanog info dana!

Događanja

Informativni dan "Društveno-ekonomske i kulturne transformacije" u programu Obzor 2020.

Prijavite se za sudjelovanje na informativnom danu!

Saznaj više

Erasmus+ info dan za aktivnost Udruživanje znanja

Info dan održat će se 4. prosinca te ga je moguće pratiti online putem.

Saznaj više

Obzor 2020. informativni dan za područje Buduće i tehnologije u nastajanju (FET)

Info dan će se održati 5. prosinca u Zagrebu.