Održan Obzor 2020. informativni dan

Dana 23. ožujka 2016. godine održan je Obzor 2020. informativni dan na Kampusu Sveučilišta u Rijeci, Građevinskom fakultetu.

Uz nacionalne kontakt osobe Agencije za mobilnost i programe Europske unije koje su predstavile svoja područja Obzora 2020. i aktualne te nadolazeće natječaje, iskustva prijave projektnih prijedloga u sklopu Obzor 2020. Marie Sklodowska Curie akcija predstavili su izv. prof. dr. sc. Tihana Lenac Roviš s Medicinskog fakulteta te doc. dr. sc. Leo Škec s Građevinskog fakulteta.

Prezentacije Obzor 2020. informativnog dana:

Obzor 2020. i usluge nacionalnih kontakt osoba - Tina Kokan

Zdravlje, demografske promjene i kvaliteta života - Tina Kokan

Sigurnost hrane, održiva poljoprivreda i šumarstvo, istraživanje mora, pomorstva i unutarnjih voda i bioekonomija; biotehnologija – Marina Jurjević

Sigurna, čista i učinkovita energija - Maja Salapić

Informacijske i komunikacijske tehnologije - Irena Žilih

Marie Sklodowska - Curie akcije – RISE – Sandra Vidović

Iskustva MSCA prijave – izv. prof. dr. sc. Tihana Lenac Roviš

Iskustva MSCA prijave – doc. dr. sc. Leo Škec

Preporučamo proučiti poveznice na natječaje te preporuke nacionalnih kontakt osoba za traženje partnera i umrežavanje.

Nacionalna kontakt osoba za Marie Sklodowska - Curie akcije, Sandra Vidović, najavila je održavanje radionica za potencijalne prijavitelje individualnih stipendija za kraj svibnja i/ili početak lipnja. Informacije o ovom događanju ćemo pravovremeno objaviti.

Obzor 2020.: Imenovanje dodatnih članova Programskog odbora za Obzor 2020.

Pogledajte koji su novi i dodatni članovi Programskog odbora te preuzmite popis nacionalnih kontakt osoba i nacionalnih koordinatora.

Interreg DUNAV – Seed Money Facility

Objavljen je natječaj u sklopu Seed Money Facility instrumenta, namijenjenog pružanju podrške razvoju transnacionalnih projekata.

Saznaj više

Konferencija "Dani regionalnoga razvoja i fondova EU"

Preuzmite prezentaciju s održane konferencije.

Saznaj više

Radionica "Pristup i analiza logičkog okvira I"

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 24. i 25. listopada u Zagrebu.

Saznaj više

Održan nacionalni info dan Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Održan je nacionalni info dan za područje Sigurne, čiste i učinkovite energije Obzora 2020.

Saznaj više

Radionica Mogućnosti prijave projektnog prijedloga u okviru Mreža za inovativno osposobljavanje (ITN)

Prijavite se za sudjelovanje na radionici koja će se održati 19. listopada u Zagrebu.