Stipendije za studente medicine
Petak, 01.04.2016.

petak, 1. travnja 2016.

Austrijska Klinika AMEOS iz Bad Ausseea pruža stipendije studentima medicine u visini od 280 eura mjesečno u trajanju od najviše 4 godine. Uvjeti su: poznavanje njemačkog jezika (najmanje razina A2), spremnost na daljnje učenje njemačkog jezika (najmanje razina B2) i spremnost na prihvaćanje radnog mjesta i specijalizacije nakon studija u jednoj od AMEOS klinka.

Kvalifikacijski razgovori obavljaju se u Bad Ausseeu u Austriji. Putne troškove preuzima AMEOS.

Stipendisti također smiju sudjelovati na 4-tjednom praktikumu u jednoj od AMEOS klinika do 2 puta godišnje (putne troškove, kao i smještaj te 400 eura plaćenoga praktikuma preuzima AMEOS.

Stipendisti mogu biti pozivani na simpozije, a također će biti i redovito superrevidirani.

Zainteresirane studentice i studenti mogu se prijaviti na niže navedenu e-adresu.

Prim. Univ. Prof. Dr. med. Marius Nickel

AMEOS Klinikum Bad Aussee