Zatvoren istočni kolni ulaz
Srijeda, 06.04.2016.

srijeda, 6. travnja 2016.

Obavještavaju se korisnici Kampusa Sveučilišta u Rijeci da će, temeljem Rješenja Odjela gradske uprave za komunalni sustav Grada Rijeke, Direkcije zajedničke komunalne djelatnosti, u utorak i srijedu, 12. i 13. travnja u potpunosti biti zatvoren dio Ulice Radmile Matejčić ispred Restorana ''Kampus'' Studentskog centra, a radi izvođenja radova na priključcima studentskih paviljona, čime će u Kampus biti onemogućen pristup vozilima s istočne strane. Za vrijeme trajanja radova KD ''Autotrolej'' privremeno će izmjestiti trase autobusnih linija 8 i 8A. Linije neke ulazit na kampus, odnosno prometovat će na sljedeći način: linija 8 redovnom trasom do stajališta Trsat - groblje, odakle nastavlja privremenom trasom - Ulicom Slavka Krautzeka i dalje redovnom trasom;  linija 8A redovnom trasom do stajališta KBC Sušak, odakle nastavlja privremenom trasom do kružnog toka na Sv. Ani, gdje se okreće i istom trasom vraća do grada.