Natječaj, travanj 2016.
Ponedjeljak, 18.04.2016.

SVEUČILIŠTE U RIJECI, Trg braće Mažuranića 10, raspisuje

na temelju Odluke rektora Sveučilišta u Rijeci:

za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu na radna mjesta I. vrste:

1. stručni suradnik za pravne poslove sveučilišnih odjela (m/ž – jedan izvršitelj);

Uvjeti:       - diplomski sveučilišni studij (VSS) iz društvenog područja, polje pravo,

- poznavanje rada na računalu,

- dvije godine radnog iskustva,

Prednost:  - iskustvo rada u javnim ustanovama iz područja visokog obrazovanja,

- poznavanje Microsoft Office alata i Share Pointa,

- iskustvo rada na projektima financiranim iz ESF fondova

2. stručni suradnik za javnu nabavu (m/ž – jedan izvršitelj);

Uvjeti:         - diplomski sveučilišni studij (VSS) iz društvenog područja, polje ekonomije,

- poznavanje rada na računalu;

- jedna godina radnog iskustva,

Prednost: - iskustvo rada u javnim ustanovama iz područja visokog obrazovanja,

- certifikat iz područja javne nabave,

- poznavanje Microsoft Office alata i Share Pointa,

za prijem u radni odnos na određeno vrijeme u punom radnom vremenu (zamjena za privremeno odsutne djelatnice) na radna mjesta I. / IV. vrste

3. stručni suradnik za programe i projekte (m/ž – jedan izvršitelj);

Uvjeti:         - diplomski sveučilišni studij (VSS) iz društvenog područja,

- jedna godina radnog iskustva,

- aktivno znanje engleskog jezika,

- poznavanje rada na računalu - Excel

Prednost: - iskustvo rada u javnim ustanovama visokog obrazovanja,

- iskustvo u pripremi projekata za financiranje iz ESI fondova ili EU programa,

- izobrazba o europskim strukturnim i investicijskim fondovima i/ili EU programima u organizaciji službenih institucija,

- izobrazba u području prava intelektualnog vlasništva.

4. spremačica (m/ž – dva izvršitelja);

Uvjeti:         - NKV/SSS

Pod radnim iskustvom podrazumijeva se iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti: životopis, kopiju domovnice ili osobne iskaznice, dokaz o stručnoj spremi (diploma/svjedodžba), potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu te ostale potvrde o zadovoljavanju uvjeta/prednosti za radno mjesto (kopije ugovora o radu, odnosno odgovarajuće isprave kojima se dokazuje zadovoljavanje uvjeta/prednosti za radno mjesto).

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja u Narodnim Novinama.

Prijave s prilozima podnose se neposredno ili poštom na adresu: Sveučilište u Rijeci, Trg braće Mažuranića 10, Rijeka s naznakom radnog mjesta za koje se pristupnik natječe.

Kandidat koji nije podnio pravovremenu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj.

S kandidatima koji ispunjavaju uvjete iz natječaja bit će obavljeno testiranje/razgovor radi provjere znanja bitnog za obavljanje poslova za koje je raspisan natječaj (izuzev radnog mjesta 4.)

Smatra se da je kandidat koji se ne odazove testiranju povukao prijavu na natječaj i više se ne smatra kandidatom.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni dostavom dopisa o odabiru kandidata.

Sveučilište zadržava pravo ne donijeti odluku o odabiru kandidata bez posebnog obrazloženja.

Zaštita osobnih podataka. Prijavom na natječaj prijavitelji su izričito suglasni da Sveučilište u Rijeci kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provođenja natječajne procedure, sukladno odredbama Zakona o zaštiti osobnih podataka (NN 106/12 – pročišćeni tekst).

Sveučilište u Rijeci