Novoizabrane dekanice
Srijeda, 25.05.2016.

Na 91. sjednici Senata Sveučilišta u Rijeci potvrđen je izbor novih dekanica, u mandatnom razdoblju 2016. - 2019. godine. Izv. prof. art. Letricija Lenardići, izabrana je za dekanicu Akademije primijenjenih umjetnosti, prof. dr. sc. Jasna Prpić Oršić, nova je dekanica Tehničkog fakulteta, a izv. prof. dr. sc. Lidija Vujčić, dekanica je Učiteljskog fakulteta.

Senat je u znanstveno nastavno zvanje redovitih profesora s Tehničkog fakulteta potvrdio: Nevena Lovrina i Livia Šušnjića (trajno), Nelidu Črnjarić, Sašu Vlahinića i Sanjina Brauta (5 godina). U trajno zvanje redovitog profesora potvrđen je i Nikica Petković s Filozofskog fakulteta.

U naslovno zvanje redovitih profesora, s Odjela za biotehnologiju, potvrđeni su na 5 godina Biserka Žinić i Leo Frkanec.