Zelena čistka na Kampusu
Srijeda, 15.06.2016.

srijeda, 15. lipnja 2016.

U subotu, 18. lipnja 2016 s početkom u 9 sati, a u suradnji udruge ''Žmergo'', Grada Rijeke i Sveučilišta u Rijeci, na  Kampusu Sveučilišta u Rijeci bit će održana Zelena čistka, akcija čišćenja Kampusa, ususret Europskim sveučilišnim igrama. Sveučilište poziva sve djelatnike, studente i ostale volontere da se odazovu akciji čišćenja te da zajedno uljepšamo naš Kampus. Okupljanje je na platou ispred nekadašnjeg kluba Tenk (na ''vrhu'' Kampusa).

Rektor Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Pero Lučin i gradonačelnik Rijeke mr. sc. Vojko Obersnel prisustvovat će akciji. Grad Rijeka i KD Čistoća ranije su pregledali lokaciju i utvrdili zone na kojima će djelovati grupe volontera za čišćenje. Potrebno je uzeti prikladnu obuću, a vremenska prognoza obećava stabilno i lijepo vrijeme.