Politike različitosti u Europi
Srijeda, 06.07.2016.

srijeda, 6. srpnja 2016.

U organizaciji Centra za napredne studije jugoistočne Europe Sveučilišta u Rijeci (Centre for Advances Studies of Southeastern Europe – CAS SEE), a u suradnji s Centrom za ženske studije Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci,Institutom za filozofiju i društvenu teoriju Sveučilišta u Beogradu i Sveučilištem Paris 8 Vincennes – St. Denis, organizira ljetnu školu pod nazivom ''Promišljanje politika različitosti u Europi''. Ljetna škola će biti održana od 12. do 18. rujna 2016.

Prijave se šalju na e-adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript najkasnije do 1. kolovoza 2016., a prijaviti se mogu studentice i studenti diplomskih i postdiplomskih studija i/ili mladi znanstvenici zainteresirani za pitanja migracija, manjina, kulturalnih studija, političkih znanosti i srodnih područja. Istaknuti studenti preddiplomskih studija također se mogu prijaviti i imaju šansu sudjelovati.

VIŠE O LJETNOJ ŠKOLI I UVJETIMA SUDJELOVANJA